Modern 1-fase railsysteem van 1,5 meter met Jazz spots - plafondlamp
Railverlichting wordt naast zakelijke doeleinden ook steeds vaker in huis gekozen. Ons moderne assortiment railverlichting past door een eigentijdse look helemaal in de interieurtrend van nu en is een luxe aanvulling voor je woning. Het mooie aan de railverlichting is dat het een modulair systeem is. Je kunt de spots op elke willekeurige plek op de rail klikken.
Deze set bestaat uit 2 x 75 cm rail incl. aansluiting, 1 I-koppelstuk, de schroefjes en bijhorend eindkapje. Je kiest zelf het gewenste aantal Jazz spots. Railspot Jazz heeft een aluminium behuizing wat niet alleen zorgt voor een chique uitstraling, maar Jazz kwalitatief ook erg stevig maakt. Hulp nodig bij het aansluiten van het systeem? Bekijk de handleiding.
Het verschil tussen een 1-fase en een 3-fase railsysteem
Bij een 1-fase railsysteem worden alle spots op 1 groep geschakeld waardoor de rail verfijnder en geschikter is voor consumentengebruik. Een 3-fase railsysteem wordt vaker in winkels en andere zakelijke ruimtes toegepast. De railspots zijn in dit geval op 3 groepen afzonderlijk van elkaar aan en uit te schakelen.
Het inkorten en bevestigen van het railsysteem
De aluminium rail is met behulp van een ijzerzaag en verstekbak geheel op maat te maken. De rail is voorzien van voorgeboorde gaatjes voor eenvoudige montage. Eventuele extra gaatjes kunnen bij geboord worden. Schroeven worden meegeleverd.
Technische aspecten
De lamp heeft een diameter van 5,5 cm en een hoogte van 15 cm. Jazz heeft een geïntegreerde ledlamp van 12 watt en 1080 lumen en beschikt over een CCT switch met de kleurtemperaturen 2200, 3000 en 4000 Kelvin.
- Artikelnummer: 6011420916943
- Nominale spanning: AC 220-240V, 50/60 Hz
- Materiaal: Aluminium
- Kleur: Mat zwart
- Lengte: 1,5 meter
- Beschermingsklasse: IP20
- Met lichtbron: Inclusief lichtbron